Bülten Kayıt Formu
Seyahat Avantajlarına Erişin
Uluslararası deneyim, profesyonel bir iş seyahat acentası ile yapılan iş birliği sayesinde seyahat bütçesinin %30'undan daha fazlasının tasarruf edilebildiğini göstermiştir. Kapsamlı seyahat yönetimi yaklaşımı, şirketin tüm bölümlerinin ve şubelerinin seyahat giderlerinin merkezi kontrolü, kurumsal seyahat politikası standartlarının uygulanması ve uygun maliyetli iptal politikası sayesinde bu sonuca ulaşılmıştır.   GBT-EGENCIA TÜRKİYE, en gelişmiş çözümleri, kapsamlı seyahat hizmetlerini, seyahat harcamalarının azaltılmasını ve tüm müşteri departmanlarının ve şube ofislerinde çalışan kişilerin gezilerinin kontrol edilmesini sağlamaktadır.

GBT seyahat hizmetleri standartları:

  • Müşteri desteği "GBT-24";
  • Online seyahat yönetimine OSY "GBT-Online" ücretsiz erişim;
  • İş seyahatine çıkan her bir kişi için bireysel yaklaşım: Sipariş, müşteri desteğine bağlı olan GBT "Hizmet Ekibi" uzmanı tarafından seyahat politikasına uygun olarak karşılanır. Sadece Online serverda saklanan e-posta gibi ücretsiz bir form üzerine hava yolu, demir yolu biletleri, oteller, transferler , VIP salonu, vize destek hizmetleri, MICE projeleri için talep bırakın - çalışanlarımız en iyi seyahat ve etkinlik hizmetlerini sağlayacaktır.
  • Profesyonel seyahat danışmanlığı ve yirmi dört saat kesintisiz online müşteri desteği;
 
  • Müşterilerin seyahat için bulundukları destinasyonlarda ek organizasyonlar ;
  • Hava yolları ve oteller ile üç taraflı anlaşmalara girme ve uygulama ;
  • Seyahat Politikası detaylandırma, Gider yönetimi optimizasyonu, uygulama ve otomasyon.
  • Tedarikçilerden özel fiyat anlaşmaları ;
  • Maliyet tasarruf raporları.
Online seyahat yönetimine OSY "GBT-Online" erişimine hızlıca geçebilirsiniz

"GBT-Online", şirket seyahat politikası, Kurumsal veri tabanı, seyahat tarihi, maliyet tasarrufu & gider yönetim raporları ile tam bir uyum halinde gerçek zaman modunda müşterilere geziler planlamayı, biletler düzenlemeyi, otellerin rezervasyonunu yaptırmayı ve diğer seyahat hizmetlerini sunmaktadır, aynı zamanda profesyonel müşteri desteği de yirmi dört saat kesintisiz olarak hizmetinizdedir.

  OSY "GBT-Online", iş gezilerinizi düzenlemek ve yönetmek için kullanıcı dostu bir arayüz sağlamaktadır. Daha fazla ayrıntı için detaylı GBT-Online avantajları açıklamasını okuyunuz ve OSY GBT-Online bölümüne erişebilmek için bu başvuru formunu doldurunuz:
     

Tasarruf etmeye başlamak için hazır mısınız?

Bize katılın: başvuru formunu doldurun, yöneticimiz, "GBT-Online" bölümüne erişim sağlamanız için sizinle irtibata geçecektir.


Müşterilerimiz, bir iş seyahat bütçesinin %15-30'una kadar tasarruf etmelerinin ve en iyi fiyatları & en yüksek hizmet kalitesini elde etmelerinin
tadını çıkarmaktadır.
 
Hakkında
 
1997 yılından bu yana, A grubu Seyahat Acentası olarak Türkiye´de ve tüm dünyada hizmet vermekte olan firmamız, ilk hedef olarak bizimle birlikte seyahat eden değerli müşterilerimizin mutluluğunu kendine ilke edinmiştir. Tecrübe ile dinamizmin bileşimine olan ilginize inanıyor, tüm bölümlerimizden alacağınız hizmetleri size her istediğiniz anda kesintisiz olarak ve mutlulukla vereceğimizi belirtmek isteriz.

Markalarımız
 
   
We represent Egencia Russia as the official exclusive partner of one of the world's leading travel management companies   We represent Egencia Russia as the official exclusive partner of one of the world's leading travel management companies   We represent Egencia Russia as the official exclusive partner of one of the world's leading travel management companies

 

© 2015 Golden Bay Tour | Tüm hakları saklıdır, izinsiz olarak sitedeki görsellerin ve içeriklerin kullanılması yasaktır. Powered By Data1