Bülten Kayıt Formu
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
 
Seyahat Politikası & Gider Yönetimi

Seyahat Politikası detaylandırma, Gider yönetimi optimizasyonu, uygulama ve otomasyon.

İş için yapılan seyahat masrafları, genel kurumsal harcamaların önemli bir bölümünü oluşturmaktadır .

>

GBT Corporate Travel Solutions, her bir müşteri için seyahat yönetimi danışmanlık hizmetleri, uygun maliyetli seyahat politikası geliştirme ve uygulama hizmeti sunmaktadır.

GBT kurumsal seyahat hizmetlerinin bir parçası olarak seyahat politikası danışmanlığı şunları içerir:

Tercih edilen hava yollarının belirlenmesi

Tercih edilen hava yolları uçuşları, öncelikle otomatik olarak müşteri taleplerinin karşılanmasında göz önünde bulundurulacaktır. Belirli bir sayıda uçuş segmentine ulaşılır ulaşılmaz GBT, müşteri şirketine özel kurumsal fiyatlar sunmak için üç taraflı anlaşmalara girecektir.

En iyi uçuş seçenekleri

Tarifeye göre gidiş-geliş zamanları ile en uygun uçuş seçeneklerinin seçilmesi, maksimum çalışma süresi tasarrufu sağlar ve uçuşların ve ek hizmetlerin (konaklama, aktarmalar, yemekler, vb.) maliyetlerini azaltır.

Önemli : Yapılan harcamaların analizi yapıldığı zaman , şirketlerde % 21 e varan tasarruf rakamlarına ulaşılmaktadır . Bu kazanç oranına bütünleşik ve kompleks bir hizmet anlayışı, düzgün seçilmiş uçuş rotaları, zamanlama ve ücret ile ulaşılır. Olası tasarrufların sadece %3'lük kısmı, acente hizmet bedelini azaltarak mevcut olabilmektedir

Seyahat belgelerini işlemek için prosedür oluşturma ve izleme.

Tüm biletler, makbuzlar, seyahat belgeleri ve mali belgeler, «GBT-Online»'da yer alan Kişisel Müşteri Hesabı'nda saklanır, basılı kopyaları ücretsiz olarak müşterinin iş yerlerine teslim edilir.

 

Uygun maliyetli iptal seyahat politikasının benimsenmesi

Raporlama döneminde hizmet sağlayıcıları tarafından müşteriden alınan cezaların sayısı ve miktarı analiz edildikten sonra uzmanlarımız, rezervasyon iptali ve bilet iadesinin mümkün olan en iyi şartlarını korurken en rekabetçi fiyatlarda biletleri ve hizmetleri nasıl satın almanız gerektiği konusunda size yol gösterecektir.

Tercih edilen otellerin belirlenmesi

İş amacıyla seyahat eden kişiler için ek otel hizmetlerine, seyahat bütçesine, konaklama kategorisine, otelin konumuna ve toplantı yerine olan uzaklığa göre tercih edilen bir otel veri tabanı oluşturma. Belirli bir oda sayısına ulaşılır ulaşılmaz GBT , müşteri şirkete öncelikli olarak seçilmiş olan otellerden , özel kurumsal fiyatlar sunmak için "Müşteri - Otel" anlaşmasına girer.

Şirket yapısına, hizmet sınıfına ve seyahat bütçesine dayalı Seyahat Politikası ve analiz oluşturma.

Seyahat politikası hükümleri; müşteri istekleri karşılanırken «GBT-Online» rezervasyon aracıyla ve GBT uzmanları tarafından yönetilen online seyahat işlemi sırasında iş amacıyla seyahat eden kişiler ile müşteri seyahat koordinatörü tarafından takip edilmelidir.

 

İş seyahati planlamasında , seyahat edenler tarafından zorunlu olarak uyulması kuralına uygun bir şekilde tasarlanmış kurumsal seyahat politikası,seyahat koordinatörlerinin, idari ve mali bölümlerin yaklaşık olarak aylık 480 çalışma saatine ve toplam seyahat giderlerinin %30'una kadar tasarruf sağlayan, mali riskleri ve yönetim risklerini azaltan uygun maliyetli bir seyahat & gider yönetiminin temel taşıdır.

Hakkında
 
1997 yılından bu yana, A grubu Seyahat Acentası olarak Türkiye´de ve tüm dünyada hizmet vermekte olan firmamız, ilk hedef olarak bizimle birlikte seyahat eden değerli müşterilerimizin mutluluğunu kendine ilke edinmiştir. Tecrübe ile dinamizmin bileşimine olan ilginize inanıyor, tüm bölümlerimizden alacağınız hizmetleri size her istediğiniz anda kesintisiz olarak ve mutlulukla vereceğimizi belirtmek isteriz.

Markalarımız
 
   
We represent Egencia Russia as the official exclusive partner of one of the world's leading travel management companies   We represent Egencia Russia as the official exclusive partner of one of the world's leading travel management companies   We represent Egencia Russia as the official exclusive partner of one of the world's leading travel management companies

 

© 2015 Golden Bay Tour | Tüm hakları saklıdır, izinsiz olarak sitedeki görsellerin ve içeriklerin kullanılması yasaktır. Powered By Data1